top of page

 

Землевпорядні роботи

Землевпорядні роботи (роботи із землеустрою) — обстежувальні, вишукувальні, топографо-геодезичні, картографічні, проектні та проектно-вишукувальні роботи, що виконуються спеціалістами землемірами з метою складання документації із землеустрою.
   

Мета землевпорядних робіт — створення документації з землеустрою, що містить сукупність нормативно-правових, економічних і технічних документів, необхідних при вирішенні питань надання, передачі, викупу, відчуження, поділу або об'єднання земельних ділянок і зміни їхнього цільового призначення.
   

Завдяки сучасній технічній базі наші сертифіковані інженери-землевпорядники підготують для Вас будь-яку технічну документацію із землеустрою. Всі землевпорядні роботи ми виконуємо відповідно до вимог Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів. Ми гарантуємо оперативність і якість.
   

Кваліфіковані працівники Prime Consult швидко і якісно підготують для Вас всю необхідну документацію згідно з правилами та нормами чинного законодавства України.
    До землевпорядних робіт в Україні відноситься:
•    Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок;
•    Проекти землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок;
•    Технічна документація із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок;
•    Технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель;
•  Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки* в натурі (на місцевості), в т.ч.
* для приватизації земельних ділянок,
* для відновлення межових знаків,
* для поновлення договорів оренди,
* для реєстрації земельної ділянки в Держгеокадастрі і присвоєння їй кадастрового номеру у випадку його відсутності в правовстановлюючому документі на земельну ділянку та інше;
•   Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту;
•   Геодезичні роботи (топографічні плани масштабу 1: 500 - 2000).
•  Землевпорядні та геодезичні роботи в Україні виконуються сертифікованими інженерами-землевпорядниками, інженерами-геодезистами.

bottom of page