top of page

 

Витяг з ДЗК

Витяг з Державного земельного кадастру (ДЗК) видається в результаті формування земельної ділянки на підставі технічної документації із землеустрою, що розроблена землевпорядною організацією з подальшою реєстрацією в Державному земельному кадастрі. В результаті державної реєстрації земельній ділянці присвоюється кадастровий номер, який складається з дев’ятнадцяти унікальних цифр: десять цифр – опис розташування ділянки в певній адміністративно територіальній зоні України; дві цифри – розташування земельної ділянки в певній кадастровій зоні; три цифри - розташування кадастрового кварталу у кадастровій зоні; чотири цифри – знаходження ділянки у певному кадастровому кварталі.


Витяг з кадастрового реєстру є одним із основних документів при здійсненні будь-якого правочину у нотаріуса (посвідчення договору купівлі-продажу, дарування, міни тощо, щодо земельної ділянки та внести такі дані до Державного реєстру речових прав). Після проведеної реформи 2013 року кожен державний реєстратор/нотаріус має змогу формувати витяги з ДЗК через Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень автоматично. Відповідно до «Порядку взаємодії інформаційних систем Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру», затвердженого наказом Міністерством юстиції України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 23.11.2020  № 4060/5/2416, обмін інформацією (даними) між двома Державними реєстрами (ДРРП, ДЗК) здійснюється в автоматичному режимі.


Замовити витяг з ДЗК можливо звернувшись до нотаріуса чи будь якого Центру надання адміністративних послуг, або онлайн через електронний кабінет «Публічна кадастрова карта».


При проведенні правочину чи реєстраційних дій нотаріусом Prime Consult, витяг з ДЗК формується безкоштовно.

bottom of page