top of page

Засвідчення копій документів

Нотаріальне засвідчення копій документів  - є однією з нотаріальних дій, що вчиняється приватними та/або державними нотаріусами. Завірення, як правило, потрібно для подачі до відповідних органів місцевого самоврядування (у випадках, коли, законом не передбачено надання оригіналів документів), так як нотаріус своїм засвідченням гарантує відповідність копії оригіналу документа. Також, нотаріально завірені копії документів необхідні для подачі до візових центрів, навчальних закладів, для влаштування на роботу тощо. 


Завірити копію у нотаріуса може будь-яка юридична чи фізична особа, якщо документи з яких береться копія не суперечать діючому законодавству України. Вартість послуги залежить від кількості сторінок, які необхідно завірити.


Засвідчення копій документів проводиться виключно з оригіналів таких документів. У деяких випадках можливе завірення копії з копії документа, якщо копія такого документа засвідчена нотаріусом або установою що видавала оригінал документа.


Після перевірки оригіналу документа, нотаріус проводить виготовлення ксерокопій, на якій ставить відмітку (штамп) «Копія» і «Згідно з оригіналом» та ставить підпис, реєстраційний номер та дату.

bottom of page