top of page

 

Поділ земельної ділянки

Поділ земельної ділянки відбувається з ініціативи та звернення до відповідної землевпорядної організації власника або співвласників земельної ділянки і здійснюється в межах визначених та погоджених із власником.


З метою поділу земельної ділянки, вам необхідно звернутися до землевпорядної організації та заключити договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки. Для цього заявнику необхідно надати наступні вихідні дані: копія паспорта та ідентифікаційного коду;довіреність на представництво інтересів; документ на право власності (державний акт про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, міни, свідоцтво про право на спадщину тощо); правовстановлюючий документ на право власності на об’єкт нерухомого майна розташований на земельній ділянці (за наявності) зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; витяг з Державного земельного кадастру (за наявності); нотаріальна заява про поділ земельної ділянки або договір про поділ, якщо власниками земельної ділянки є дві чи більше особи.


Після розроблення технічної документації щодо поділу, необхідно звернутися до кадастрового реєстратора через Центр надання адміністративних послуг з метою державної реєстрації новостворених земельних ділянок у Державному земельному кадастрі (ДЗК), присвоєння новоствореним земельним ділянкам кадастрових номерів та отримання витягів з ДЗК.
Наступним і фінальним етапом є Державна реєстрація права власності на новостворені земельні ділянки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Після державної реєстрації заявник отримує Витяг про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.
Вартість поділу земельної ділянки залежить від кількості новостворених ділянок після поділу. Фахівці юридичної компанії Prime Consult допоможуть провести поділ земельної ділянки швидко, якісно та без ваших нервів.

bottom of page