top of page

 

Переведення в нежитловий/житловий фонд

Юридична компанія Prime Consult є однією з провідних компаній на ринку нерухомості, що здійснює юридичний супровід з питання переведення житлової нерухомості в нежитловий фонд та навпаки.


Відповідно до норм чинного законодавства України переведення здійснюється на підставі рішення відповідного органу місцевого самоврядування.


Вартість переводу із нежилого в жилий фонд та навпаки  прораховується та залежить від початкових вихідних даних, технічної характеристики об’єкта нерухомого майна, складності проведення будівельних та проектувальних робіт. 


Однією з найпоширеніших послуг є переведення квартири в нежитловий фонд (нежитлове приміщення), так як власники квартир на першому поверсі будуть мати змогу займатися комерційною діяльністю. Також власники об’єктів нерухомого майна мають змогу перевести в житловий фонд творчі майстерні, апартаменти, мансарди, підвали та інші об’єкти нежилого фонду.


Крім того, окремо розташовані об’єкти нерухомого майна (будівлі, споруди, індивідуальні житлові будинки, садові будинки тощо) також можуть бути переведені (змінені) в житловий/нежитловий фонд в залежності від виду використання об’єкта. В таких випадках, важливою умовою для даних операцій є цільове призначення земельної ділянки на якій розташований об’єкт нерухомого майна, генеральний план населеного пункту, містобудівні умови та обмеження.


Отже, переведення об’єкта нерухомого майна в нежитловий/житловий фонд – це складний та клопіткий процес. Спеціалісти Prime Consult забезпечать швидкість, якість, індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта та гарантують результат.

bottom of page