top of page

 

Переклад доркументів з нотаріальним засвідченням

Нотаріальне завірений переклад є однією з найпоширеніших супровідних послуг у сфері нотаріальної діяльності. Нотаріус Prime Consult засвідчує переклад з багатьох іноземних мов,  а наші перекладачі є лінгвістами та професіоналами своєї справами найвищого рівня. Замовляючи у нас дану послугу, ми гарантуємо швидкість, якість та гарантію вашого результату. Варто зазначити, що переклад та нотаріальне засвідчення відповідності документів згідно чинного законодавства можливе лише за наданням оригіналів таких документів. Як правило дану послугу замовляють, для:
•    вступу абітурієнтів за кордон до вищих навчальних закладів (атестати, дипломи та додатки до них, сертифікати тощо);
•    отримання віз у консульствах та дипломатичних представництв (паспорт, свідоцтво про народження тощо);
•    сфери господарського права (договори, бухгалтерські баланси, контракти та угоди, установчі документи, трудові книжки тощо);
•    інші документи, які потребують перекладу та нотаріального завірення.


Звертаємо вашу увагу, що відповідно до чинного законодавства України, копії та фотокопії з документів не підлягають перекладу з нотаріальним засвідченням. Також наголошуємо, що нотаріальний переклад та його засвідчення можливий виключно у випадках, коли переклад здійснено перекладачами Prime Consult.


Юридична компанія Prime Consult надає дану послугу (нотаріальний переклад в Києві) швидко, професійно і без ваших нервів. Гарантуємо якісний переклад і відповідність перекладу міжнародним і українським стандартам. Виконуємо термінові переклади менш ніж за 1 годину, так як ми цінуємо ваш час.
 

bottom of page