top of page

БТІ

 • Виготовлення технічних паспортів

 • Узаконення перепланувань/реконструкцій

 • Узаконення самобудів/пристроїв

 • Отримання дозвільної документації на будівництво

Операції з нерухомістю

- Реєстрація права власності на нерухомість
від 3000 грн

- Юридичний аналіз документів перед купівлею/продажем нерухомості

безкоштовно

- Технічна інвентаризація, виготовлення технічних паспортів, висновок інженера-експерта
від 1500 грн

Виготовлення технічних паспортів

1.jpg

Узаконення самобудів/пристроїв

3.jpg

Узаконення перепланувань/реконстукцій

2.jpg

Отримання дозвільної документації на будівництво

4.jpg

Операції з нерухомістю

 

Правове регулювання операцій із нерухомим майном в Україні має власну специфіку й у певних аспектах істотно відрізняється від правового регулювання операцій з іншими видами майна. Під операціями з нерухомістю слід розуміти взаємини між фізичними та (або) юридичними особами, завдяки яким відбувається поява, зміна або розірвання речових прав та обов'язків. Серед операцій з нерухомим майном на практиці найбільш поширеними є операції із нерухомістю - будівлями, спорудами житлового та нежитлового призначення, земельними ділянками тощо. Більшість українців не володіють відповідними навичками та знаннями, щоб самостійно орієнтуватися в даній галузі права. ТОВ «ЮК «Прайм Консалт» створено командою професіоналів з метою надання кваліфікованої правової допомоги широкому колу клієнтів у сфері операцій з нерухомістю.

 

Основні операції

Основними видами операцій з нерухомістю є:

 1. Узаконення реконструкції/перепланування. Збір усіх довідок, що вимагають органи реєстрації; отримання дозволу, що засвідчить ваше право на виконання будівельних робіт; оформлення права власності, що засвідчить право власності на об’єкт що ви реконструюєте – це ще не повний перелік того, з чим ви зіткнетесь при процедурі оформлення. Команда Prime Consult виконає цю операцію по Закону, професійно, якісно, без прихованих платежів економлячи ваш час та гарантуючи результат.

 2. Узаконення самочинного будівництва/прибудови. Наявність самочинного будівництва/прибудови – є перешкодою для реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, а також створює проблеми при заключенні договору купівлі-продажу, дарування та інших операцій з відчуження нерухомого майна. Якщо ви плануєте узаконити самобуд, і при цьому ви хочете зробити це максимально швидко і без нервів – наша команда професіоналів підготує повний пакет документів, для узаконення самовільного будівництва «під ключ».

 3. Переведення до нежитлового/житлового фонду. На сьогодні немає єдиного порядку переведення з житлового фонду до нежитлового та навпаки. Згідно з нормами Житлового Кодексу України, жилі будинки та жилі приміщення переобладнуються для використання в інших цілях або такі будинки зносяться за рішенням виконавчого комітету обласної, міської ради. При переведенні власники стикаються з безліччю спірних моментів, які вирішити без допомоги кваліфікованого юриста дуже складно. Доцільно замовити послугу "під ключ", це заощадить час та фінанси.

 4. Реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна. Реєстрація права власності на нерухоме майно – це офіційне підтвердження державою факту про зміну, припинення чи набуття прав на нерухоме майно. Результатом надання такої послуги є рішення державного реєстратора, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Спеціалісти нашої компанії нададуть належний юридичний супровід та повний спектр послуг з питання реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна.

 5. Розподіл, об’єднання, виділення в натурі об’єкта нерухомого майна. Власник майна або уповноважена ним особа можуть поділити нерухоме майно або виділити з нього певну частину. Так само власник або співвласники декількох об'єктів нерухомого майна можуть об'єднати ці об'єкти нерухомого майна. Під поділом нерухомого майна розуміють – розподіл спільного нерухомого майна на самостійні об’єкти між особами, які згодом будуть одноосібними власниками новостворених об’єктів. Спеціалісти Prime Consult підготують всі необхідні документи, для подальшої реєстрації права власності на новостворений об’єкт (об’єкти) у державних реєстрах.

 

У рамках операцій з нерухомості фахівці компанії Prime Consult надають широкий спектр послуг:
 

 • консультація юриста з нерухомості у Києві про порядок, умови та строки проведення державної реєстрації прав власності;

 • аналіз та підготовка (збір) пакету документів перед здійсненням правочину (договір купівлі-продажу, договір дарування; договір міни та ін.);

 • технічна інвентаризація, виготовлення технічних паспортів, висновок інженера-експерта;

 • оцінка нерухомості;

 • юридичний супровід для отримання дозволу на будівництво та (або) введення об’єкта в експлуатацію;

 • юридичний супровід з питання присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна;

 • юридичний супровід з питань реєстрації права власності на нерухоме майно та ін.

 

Звертаючись до нас, ви заощадите час, нерви та зусилля. Ми гарантуємо відсутність ризиків, чесність, конфіденційність та швидке обслуговування, адже ми працюємо на ваш результат.

Зв'яжіться з нами

Інформація надіслана. Дякую!

bottom of page