top of page

 

Оцінка нерухомості

Для чого потрібна оцінка нерухомого майна? Яка оціночна вартість квартири? 
Оцінка майна необхідна, для здійснення правочинів (договору купівлі-продажу, дарування, міни, іпотеки тощо) з метою сплати податків до державного та місцевого бюджету, для пред’явлення державному чи приватному виконавцю, для звернення стягнення на предмет іпотеки, пред’явлення до суду, при оформленні договору страхування та в інших випадках. 


Що стосується земельних ділянок, нормативно грошова оцінка проводиться з метою сплати земельного податку, прорахунку розміру орендної плати (якщо інше не визначено договором), для проведення правочинів наведених вище з метою прорахунку розміру державного мита тощо.


Для отримання нормативно грошової оцінки, необхідно подати заяву встановленого зразка та отримати витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (витяг формується протягом трьох днів з моменту подання заяви).


Заява може бути подана в електронній формі. В такому разі заявник отримує витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в електронній формі.

bottom of page