top of page

 

Об’єднання земельних ділянок

Об’єднання земельних ділянок відбувається з ініціативи та звернення до відповідної землевпорядної організації власника земельних ділянок. Якщо суб’єктами звернення є два чи більше власники окремих ділянок, в результаті об’єднання новостворена земельна ділянка переходить в спільну часткову власність.


Для об’єднання земельних ділянок, суб’єкту/суб’єктам звернення необхідно звернутися до землевпорядної організації та заключити договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок. Для цього заявнику (заявникам) необхідно надати наступні вихідні дані: копія паспорта та ідентифікаційного коду; довіреність на представництво інтересів; документ на право власності (державний акт про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, міни, свідоцтво про право на спадщину тощо); правовстановлюючий документ на право власності на об’єкт нерухомого майна розташований на земельній ділянці (за наявності) зареєстрований в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; витяги з Державного земельного кадастру (за наявності); нотаріальна заява про об’єднання земельних ділянок або договір про об’єднання, якщо власниками земельних ділянок є дві чи більше особи.


Після розроблення технічної документації щодо об’єднання, необхідно звернутися до кадастрового реєстратора через Центр надання адміністративних послуг з метою державної реєстрації новоствореної земельної ділянки у Державному земельному кадастрі (ДЗК), присвоєння новоствореній земельній ділянці кадастрового номеру та отримання витягу з ДЗК.
Наступним і фінальним етапом є Державна реєстрація права власності на новостворену земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Після державної реєстрації заявник отримує Витяг про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.
Об’єднання земельних ділянок вартість - залежить від кількості земельних ділянок які необхідно об’єднати та загальної площі. Фахівці юридичної компанії Prime Consult допоможуть провести об’єднання земельних ділянок якісно, професійно та точно у визначений термін. 

bottom of page